Zaproszenie do współuczestniczenia w organizacji Dożynek Gminnych

by admin

Zaproszenie do współuczestniczenia w organizacji Dożynek Gminnych poprzez przygotowanie stoisk informacyjno – promocyjnych.

 

Ochotnicza Straż Pożarna w Strachocinie zaprasza wszystkie podmioty ekonomii społecznej do współorganizacji 8 września 2019r. stoisk informacyjno – promocyjnych prezentujących produkty i usługi przez Państwa oferowane.

Stoiska są jednym z zadań zaplanowywanych w ramach projektu „PRZEPIS NA EKONOMIĘ SPOŁECZNĄ” finansowanego ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego w ramach projektu „Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W bieżącym roku Święto Plonów jest organizowane w Kostarowcach. Dożynki gminne, to z coroczna impreza, licznie odwiedzana głownie przez mieszkańców gminy Sanok. Podczas dożynek swoje wyroby prezentują m.in. Koła Gospodyń Wiejskich odbywają są występy kapel dożynkowych oraz konkurs wieńca. Z naszych obserwacji wynika, że imprezę odwiedza średnio 1000 osób. Relacje z dożynek są zwykle zamieszczane na stronach internetowych różnych gminnych podmiotów i w lokalnych mediach.

Organizacja stoisk informacyjno – promocyjnych będzie miała na celu szeroko rozumianą promocję idei ekonomii społecznej podczas dużej regionalnej imprezy.

Na zgłoszenia (telefoniczne, e-mailowe lub osobiste) czekamy do 7.09.2019r.

Nr telefonu: 609 693 368

E-mail: strachocina.osp@gmail.com

Comments are closed.