Stoisko promujące ideę ekonomii społecznej

by admin

Podczas Dożynek Gminnych w Kostarowcach – imprezy, która miała miejsce 8 września 2019 r., w ramach projektu „Przepis na ekonomię społeczną” zorganizowane zostało stoisko promujące ideę ekonomii społecznej.

Organizacja stoiska miała na celu szeroko rozumianą promocję idei ekonomii społecznej podczas dużej regionalnej imprezy. Do promocji w formie stoiska zaproszone zostały działające w okolicy przedsiębiorstwa społeczne. Wszyscy zainteresowani mogli zapoznać się z udostępnionymi publikacjami i materiałami informacyjnymi. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z realizacji zadania.

Inicjatywa „Przepis na ekonomię społeczną” jest współfinansowana ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego w ramach projektu „Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Comments are closed.