Zapraszamy na konferencję  pn. „PRZEPIS NA EKONOMIĘ SPOŁECZNĄ”

by admin

Ochotnicza Straż Pożarna w Strachocinie zaprasza do udziału w konferencji  pn. „PRZEPIS NA EKONOMIĘ SPOŁECZNĄ”

Wszystkich zainteresowanych informacjami na temat ekonomii społecznej zapraszamy na konferencję mającą na celu popularyzację wiedzy z zakresu ekonomii społecznej. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną istotne elementy ekonomii społecznej oraz możliwe źródła finansowania inicjatyw.

Konferencja zostanie zorganizowana w Wiejskim Domu Kultury w Strachocinie w dniu 10.09.2019 r. Do udziału w konferencji szczególnie zapraszamy przedstawicieli samorządu, organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, przedsiębiorców, podmioty ekonomii społecznej.

Na zgłoszenia (telefoniczne, e-mailowe lub osobiste) czekamy do 09.09.2019 r.

nr telefonu: 609 693 368

e-mail: strachocina.osp@gmail.com

Inicjatywa „Przepis na ekonomię społeczną” jest współfinansowana ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego w ramach projektu „Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Comments are closed.