Historyczne chwile stały się faktem!!!

by admin

W dniu 20.09.2019r. dotarł do naszej remizy nowy lekki samochód ratownictwa-technicznego Renault Master

Zakup został sfinansowany  ze środków Funduszu Sprawiedliwości którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości oraz wkładu własnego Gminy Sanok.

Szczególne chwile dla OSP w Strachocinie…. Jest to pierwszy nowy samochód ratowniczy w ponad 120-letniej historii. Dlatego szczególne emocje przeżywają członkowie naszej jednostki. Dodać również należy, że pozyskany pojazd posiada bogate wyposażenie w sprzęt ratowniczy, który bardzo podniesie możliwości profesjonalnego niesienia pomocy poszkodowanym. Posiada także zbiornik wody 1000l wraz z agregatem wodno-pianowym co pozwoli podejmować działania gaśnicze. Szczególne podziękowania za spełnienie naszych kilkuletnich starań składamy p. Marii Kurowskiej – członkowi zarządu wojewódzkiego oraz Annie Hałas – wójtowi Gminy Sanok a także wszystkim którzy w każdy możliwy sposób pomagali nam i wspierali w dążeniu do spełnienia kolejnego marzenia.

 

Comments are closed.