Gminne Zawody Sportowo-pożarnicze

by admin
25082013135

Druhny z OSP Strachocina

Gminne Zawody Sportowo-pożarnicze odbyły się 25.08.2013r. w Czerteżu. Udział wzięło 12 drużyn męskich oraz 3 kobiece.

Zawodom towarzyszyła zacięta rywalizacja do samego końca. Komisja sędziowska składająca się w całości ze strażaków Komendy Powiatowej PSP w Sanoku była bardzo surowa co widać było po przyznawanych punktach karnych. Chyba nie było drużyny, która zaliczyła czysto i sztafetę i ćwiczenie bojowe. Dopisała również publiczność, która licznie dopingowała swoje drużyny.

W grupie A (męskiej) startowało 12 drużyn z OSP Strachocina, Kostarowce, Niebieszczany, Wujskie, Bykowce, Tyrawa Solna, Raczkowa, Falejówka, Pisarowce, Mrzygłód, Dębna, Hłomcza. A ostatecznie miejsca na podium zdobyły jednostki:

1 miejsce – OSP Kostarowce, 2 miejsce – OSP Niebieszczany, 3 miejsce – OSP Tyrawa Solna

Natomiast w gr C (kobiety) kolejność na podium była następująca:

1 miejsce – OSP Falejówka, 2 miejsce – OSP Niebieszczany, 3 miejsce – OSP Strachocina

Drużyny które zajęły miejsca 1-3 w gr A oraz 1 i 2 w gr C mają zagwarantowany start w Powiatowych Zawodach Sportowo-pożarniczych które odbędą się w Nowosielcach w dniu 08.09.2013r.

Na zakończenie zawodów Wójt Gminy Sanok Anna Hałas wręczyła startującym drużynom puchary, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci talonów pieniężnych.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Comments are closed.