Egzamin z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

by admin

20150920_151105[1]W dniu 20 września br na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku przeprowadzono egzamin podsumowujący szkolenie w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu sanockiego. Strażacy musieli zdać egzamin przed zewnętrzną komisją, którą tworzyli lek. med. Marek Niemiec, lek. med. Joanna Bierawska oraz ratownik medyczny Kinga Kawalec. Egzamin z wynikiem pozytywnym ukończyło 26 osób.Wszystkie osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymały zaświadczenia potwierdzające uzyskanie tytułu ratownika kwalifikowanej pomocy medycznej. Z naszej jednostki kurs ukończyły dwie osoby dh. Marcin Wierzganowski oraz dh Bartosz Cecuła. Jedna osoba podeszła do egzaminu w ramach recertyfikacji dh Łukasz Borczyk.

Zdjęcia

Comments are closed.