Wypadek samochododu osobowego

by admin

strachocina_25112016Dnia 25.11.2016 około godz. 15.20 dotarła do nas informacja o treści : Wypadek samochodu osobowego pomiedzy miejscowościami Strachocina a Pakoszówką”. Na miejsce udał się zastęp ratowników samochodem GLM Peugeot Boxer. Na miejscu zobaczyliśmy pojazd który zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W pojeździe podróżowało trzy osoby. Jedna osoba trafiła do sanockiego szpitala na badania. Na miejscu Straż Pożarna ( JRG Sanok – Scania 541[R]28, OSP KSRG Strachocina), Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol Policji (Wydział Ruchu Drogowego).
Działania trwały do godzin wieczornych.

Około godz. 17:35 w Strachocinie doszło do kolejnego zdarzenia, gdzie samochód znalazł się w rowie. Na całe szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu obecny był patrol Policji.

Foto. Bartosz Cecuła

Comments are closed.